Bu sayfayı yazdır
Cuma, 13 Haziran 2014 19:38

Botanik Kafeterya Görkemli Bir açılış yaptı

Yazan 
Öğeyi Oyla
(2 oy)

BOTANİK HARNUP BAHÇESİ KAHVALTI VE ET MANGAL NARLIKUYU


Narlıkuyu , Kahvaltı Salonları ile ünlü bir tatil ve tarihi beldemizdir.Özellikle Narlıkuyu Kahvaltı Salonları son dönemlerde Türkiye ve yabancı ülkelerde ses getirmeye başlamıştır.Köy kahvaltısı,saç kavurma,tantuni,yörük ayranı ve bir çok menü çeşitleri ile Narlıkuyu bam başka bir beldedir.

Botanik Harnup Bahçesi Kahvaltı salonu da 13 Haziran 2014 tarihinde görkemli bir açılışla bu kervana katıldı.Daha önce aşçılık kursunda bilgi ve tecrübelerini pekiştiren Ayşe GÜRSOY Hanım yılların verdiği iş tecrübesini,avrupa standartlarında verilen kurs ile taçlandırdı.Daha sonra Botanik Harnup Bahçesi Kahvaltı salonunu da ailesi ile birlikte siz değerli damak zevki düşkünlerine sundu.

Saat 19:00 'da başlayan açılışa kalabalık bir davetli grubu katıldı.Davul zurna eşliğinde karşılanan davetliler Botanik Harnup Bahçesi kahvaltı Salonunun 3. kartında deniz,Kızkalesi ve Narlıkuyu manzarası eşliğinde Pilav üstü Saç kavurma ve Hakiki yörük ayranı ile damak zevkini ödüllendirdiler.gerçeği söylemek gerekirse çok güzel bir lezzetti.

Botanik Harnup Bahçesi Kahvaltı Salonunda ayrıca et mangalda yapılmaktadır.Menülerinde:

  • Sıkma
  • Gözleme
  • Köy Kahvaltısı
  • Tantuni
  • Saç Kavurma
  • Pirzola
  • Yayık Ayranı
  • Meşrubat Çeşitleri

bulunmaktadır.Ayrıca bütün kredi kartları geçerlidir.Sizlerde Kızkalesi,Narlıkuyu ve susanoğlu manzaralı bir ortamda damak zevkinizi ödülendirmek istiyorsanız,mutlaka Narlıkuyu Botanik Harnup Bakcesi Kahvaltı Salonu ve etmangalına uğrayın.Ayrıca araçlarınız için geniş park alanı,çocuklarınız için salıncak,kazlar ve tarihi kağnı bulunmaktadır.

İbocanın Yeri

Ayşe-Yaşar GÜRSOY ve ailesi

Tel : 0538 652 7461

Tel2: 0531 550 9915

İş : 0 324 723 3442

Narlıkuyu Mah.Cennet cehennem çıkışı 300 Metre Kuzay.Silifke/Mersin

 

Okunma 7068 defa
Super User

Son Ekledikleri: Super User

Benzer Öğeler (etikete göre)

Resim Galerisi