Bu sayfayı yazdır
Pazartesi, 11 Haziran 2018 07:02

Narlıkuyu Akyar Da Nazminin Yeri Balık Resraurant Ve Kafeterya

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

AKYARDA NAZMİNİN YERİ BALIK RESTAURANT & KAFETERYA

Akyar Koyu Nazminin Yeri Balık Restaurant ve Kafeteryada siz değerli tatilcilerimizi ağırlamaktan onur duyarız. Narlıkuyu Akyar Koyunda 2017 yılında açılmış ve siz değerli tatilcilerine hizmet veren bir aile işletmesidir.Hemen denize sıfır konumda,Balık kahvaltı yaparken denize rahatlıkla girebileceğiniz,şemsiye şenzlonk kiralayabileceğiniz yemek menülerimizde Balık,sıkma,börek,gözleme,tavuk şiş,balık ızgara,kızartma,kalamar,kahvaltı bulunmaktadır.Hem damak zevkinize özel ikramlardan tadabilir,aynı zamanda hemen iskelemizden buz gibi Narlıkuyu Akyar koyunun o temiz denizine girebilirsiniz.

Yerimiz Narlıkuyu Akyar Koyuna indiğinizde hemen denize sıfır konumda yol üzerindedir.Konum olarak Buraya tıklayarak yerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Nazmi Ergin - Akyar Koyu - Narlıkuyu - Silifke-Mersin-TÜRKİYE

 

İletişim : 0537 279 8397

 

Akyar Koyu Nazminin Yeri Balık Restaurant ve Kafeterya  Narlıkuyu Silifke - Mersin

 

Akyar Balık Restaurant , Akyar da Nazmini Yeri Balık Restaurant ve Kafeterya , Narlıkuyu Akyar Koyu , Narlıkuyu Kızlar Hamamı Koyu , Kızlar Hamamı Koyu Akyar , Akyar Koyu Narlıkuyu Silifke . Narlıkuyu Kızlar Hamamı Koyu , Narlıkuyu Akyar Piknik Alanı , Narlıkuyu Balık Restaurantları , Narlıkuyu Akyar Piknik ve Balık Restaurantı , Akyar Narlıkuyu Koyu , Mersin Akyar Koyu Balık Restaurantı , Akyar Narlıkuyu Kahvaltı Salonları ,

Okunma 2716 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 11 Haziran 2018 18:24
Super User

Son Ekledikleri: Super User

Benzer Öğeler (etikete göre)

Resim Galerisi